Szkolenie w fabrykach firmy Hormann

W dniach 20-22 czerwca 2010 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniach w fabrykach firmy Hormann produkujących asortyment przemysłowy: bramy segmentowe SPU 40, bramy rolowane oraz napędy do bram przemysłowych i garażowych.

Wraz z kolegami z zaprzyjaźnionych firm MILAN i MICHALCZYK mieliśmy okazję w miłej atmosferze podnosić poziom naszej wiedzy na temat produktów z oferty firmy HORMANN. Ogromne wrażenie robi sposób zautomatyzowania znacznej części produkcji, jej organizacja oraz postęp technologiczny produktów. W czasie zwiedzania mieliśmy okazję zobaczyć najnowszą bramę przemysłową o ekskluzywnym wypełnieniu z barwionych szyb zasłaniających całkowicie ramy aluminiowe. Za ten niespotykany design brama została nagrodzona prestiżową nagrodą Red Dot Awards 2009. Jest to niewątpliwie ciekawa propozycja dla tych firm, które chcą wyróżniać się architekturą swoich budynków firmowych oraz dla wszelkich salonów samochodowych.

Po panelach szkoleniowych, które ze względu na aktywność uczestników przeciągały się ponad zaplanowany czas, spędzaliśmy czas na wieczornych kolacjach przy świetnym jedzeniu i kuflu piwa. Po powrocie zmęczeni ale też i zadowoleni, z nową wiedzą i zapałem zabraliśmy się do pracy ...