Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA 2016 w Poznaniu

W dniach 2-5 lutego 2016 r. w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budowlane BUDMA 2016 r.

   Nasi pracownicy, jak co roku, uczestniczyli w tym ważnym evencie. Mnogość stanowisk producentów i ich przygotowanie zrobiło na nas duże wrażenie. Podczas targów odwiedziliśmy wiele punktów, w których prezentowano nam funkcjonowanie produktów takich jak bramy garażowe segmentowe, bramy uchylne, ogrodzenia, drzwi wejściowe, drzwi przeciwpożarowe, a także rozwiązania przemysłowe – bramy szybkorolowane i przeciwpożarowe.Mieliśmy przyjemność zapoznania się z preferencjami technicznymi takich producentów jak Hormann, Wiśniowski, Somati System, FENZA i wiele innych.

   Zatrzymaliśmy się na dłużej przy prezentacji firmy Somati System będącej producentem wysokiej klasy przeciwpożarowych bram segmentowych, rolowanych i przesuwnych. Firma posiada bramy w klasie odporności ogniowej EI 30, EI 60 oraz EI 120, które mogą być produkowane w wersji zarówno dymoszczelnej jak i dźwiękoszczelnej. Pracownicy firmy wykazali się najwyższym poziomem kompetencji odpowiadając na każde nasze pytanie i prezentując swój produkt bardzo szczegółowo.

   Kolejnym przystankiem był Hormann – producent z zachodu mający bardzo bogatą ofertę produktów i rozwiązań do domów i firm. Również w tym miejscu spotkaliśmy ludzi z dużą wiedzą, którzy przedstawili nam możliwości, które na pewno będziemy przekazywać naszym Klientom. Następną ciekawostką zorganizowaną przez Hormann była Monteriada. Miejsce, w którym odbywały się pokazy montażu bram, drzwi i innych. Dla Pań z naszej firmy była to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć jak montażyści radzą sobie na co dzień z naszymi zamówieniami :)

   Jedno z największych stanowisk targowych zbudowała firma Wiśniowski. Targi budowlane BUDMA mają to do siebie, że za każdym razem organizatorzy nie dają nam się nudzić. Tak było i w tym przypadku. Przedstawiciele firmy Wiśniowski prezentowali nam drzwi aluminiowe, będące produktem sprawdzonym i ekskluzywnym. A także nowe rozwiązania dla drzwi technicznych , czy bram garażowych, które już niedługo mogą stać się alternatywą dla bram segmentowych.

   Serdecznie polecamy Targi Budowlane wszystkim naszym partnerom, Klientom oraz pracownikom firm budowlanych. Cenna wiedza, nowinki techniczne oraz możliwość dokładnego zapoznania się z produktami.