Ogrodzenia aluminiowe FENZ

   Każdy z nas budując dom, chciałby aby wszystko było idealne- drzwi, bramy, podjazd, okna, kolory ścian, meble, wygodne kanapy, kino domowe, kominek na zimowe wieczory...Można wymieniać bez końca. Ostatecznie, ma to być miejsce, w którym rodzina czuje się bezpiecznie i komfortowo. W dużej mierze wpływ na poczucie komfortu ma estetyka oraz jakość wykonania materiałów, z których budujemy swój dom.

 

   Od lat współpracujemy z firmą Wiśniowski, która produkuje m.in. ogrodzenia posesyjne oraz przemysłowe wykonane ze stali. Producent wyróżnia ogromną gamę wzorów i kolorów dopasowanych do gustu Klientów oraz wystroju domu.                            

   Niedawno jednak, firma Bingo nawiązała współpracę z przedsiębiorstwem FENZ. Ich wzory są bardzo współczesne, wykonywane w ciekawych kolorach. Elementy ogrodzenia takie jak segmenty, bramy rozwierane, przesuwne i furtki FENZ są świetnym uzupełnieniem współczesnej architektury i z pewnością spełnią oczekiwania Klientów.

   Firma FENZ wytwarza elementy ogrodzenia z lekkiego, odpornego na korozję oraz wszelkie uszkodzenia aluminium. Tylko elementy montażowe takie jak śruby czy zawiasy wytwarzane są ze stali nierdzewnej, które dzięki specjalnym zaślepkom są niewidoczne, co sprawia że systemy ogrodzenia wyglądają jeszcze bardziej estetycznie. Dzięki stosowanej przez FENZ technologii obróbki aluminium elementy ogrodzeń są trwałe i stanowią pewną inwestycję.

   Wzornictwo jakie oferuje firma FENZ jest dostosowane do najwyższych wymagań Klienta. Zapewnia prywatność oraz poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie elementy dostępne są w kolorach palety RAL oraz drewnopodobnych. Każdy odcinek malowany jest proszkowo zgodnie z najnowocześniejszą technologią, co sprawia że na systemach FENZ nie występują zacieki, przebarwienia oraz pęcherze. Dodatkowo lakierowanie proszkowe zapewnia ochronę termiczną.

 

Dostępne wzory:

- system GRAND

- system REGULAR

- system MINOR

- system PREMIER

 

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową FENZ

www.fenz.pl

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z dowolnym doradcą firmy BINGO.