Wizyta w Forum Hörmann, Steinhagen wrzesień 2017 r.

  

   Pod koniec września 2017 r. pracownicy naszej firmy mieli przyjemność wzięcia udziału w prezentacji ekspozycji produktów firmy Hörmann w niemieckiej miejscowości Steinhagen.

Bogato wyposażona ekspozycja stworzona została specjalnie dla celów szkoleniowo-wystawienniczych. Forum Hörmann położne w miejscu głównej siedziby producenta, zajmuje ponad 6000 m2 powierzchni. Jest to największa ekspozycja Hörmann, dzięki której udostęnione zostały chyba wszystkie rozwiązania, jakie proponuje producent zarówno dla zabudów indywidualnych jak i przemysłowych.

Na trzech kondygnacjach budynku możemy zobaczyć zamontowane bramy segmentowe, fasadowe z bardzo współczesnym wypełnieniem elewacyjnym, drzwi z aluminium oraz ze stali, a także wiele rozwiązań techniki przeładunku oraz innych elementów przemysłu.

Centrum w Steinhagen posiada także punkt konferencyjno-szkoleniowy. Dzięki licznym salom przystosowanym do prowadzenia szkoleń i seminariów, partnerzy handlowi firmy Hörmann mogą liczyć na pełen profesjonalizm i wygodę.

Wraz z pracownikami Bingo, na prezentację w Forum Hörmann wybrali się nasi partnerzy handlowi, którzy w przyszłości chcieliby wyposażyć swoje firmy w produkty tego producenta. Dzięki swojej obecności, pracownicy współpracujących z nami firm mieli okazję zobaczyć i "poczuć" zamontowany produkt. 

Szkolenie przy ekspozycji poprowadzone przez naszego Szefa- Pana Artura Erd, dało nam ogromną wiedzę w zakresie montażu i licznych obostrzeń technicznych, na które często Klienci nie zwracają uwagi, a które mogą niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie bram.

Mimo bardzo długiej drogi z Wrocławia, warto było zobaczyć tak duży i profesjonalnie wyposażony obiekt. Miejsce to powinien zobaczyć każdy, kto chce dobrze poznać i uczciwie sprzedać bramy i drzwi Hörmann. Chcemy, by nasza ciągle poszerzana wiedza i doświadczenie pomogło Klientom w świadomym wyborze i pozwoliło uniknąć problemów na budowie.