Panel szkoleniowy WIKĘD

 

W dniach 18-19 lutego 2016 r. wzięliśmy udział w szkoleniu firmy Wikęd- producenta drzwi stalowych. Szkolenie odbyło się w pięknym, malowniczym hotelu Remes Sport & Spa w Opalenicy nieopodal Poznania.

Szkolenie miało na celu zapoznanie uczestników z nowym produktem firmy jakim są drzwi stalowe Optimum. Nowy model drzwi stalowych wejściowych o grubości skrzydła 76 mm, 4- stronną przylgą, progiem aluminiowym, zasuwnicą z głównym zamkiem oraz dodatkowym ryglowaniem w postaci hako-bolców jest alternatywą dla modelu Termo Prestige tego samego producenta. Drzwi dostępne są we wszystkich proponowanych dla Termo Prestige oraz Premium wzorach. Za sprawą wielu zapytań od Klientów, Wikęd wprowadził także dwa nowe kolory – antracyt w strukturze zbliżonej do większości stolarek okiennych oraz srebrno szary. Kolory te prezentują się bardzo elegancko i z pewnością ułatwią wybór niejednemu zainteresowanemu.

Mieliśmy możliwość przetestowania nowych pochwytów zawierających wbudowany przycisk otwierający drzwi. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne i nie wymaga użycia klucza, co jest fantastyczną opcją dla zapominalskich :)

W przerwie podczas szkolenia mieliśmy możliwość porozmawiania z reprezentantami firmy na temat montażu drzwi, rozwiązań związanych z elektrozaczepem etc. Po raz kolejny mogliśmy liczyć na kompetentne odpowiedzi pracowników Wikęd oraz pomoc przy tematach trudniejszych, z którymi przyjechaliśmy na szkolenie reprezentując także naszych Klientów.