Szkolenie w BINGO

 

 

  21 listopada 2015 r. prowadziliśmy szkolenie dla firmy EMPOL S.A. będącej od niedawna naszym partnerem handlowym. Szkolenie miało na celu zapoznanie uczestników z produktem bram segmentowych firmy Entrematic. Szkolenie prowadził przedstawiciel firmy Entrematic oraz nasz kolega z Bingo.

Jesteśmy bardzo dumni z frekwencji na szkoleniu, licznych pytań i zainteresowania jakie wykazywały osoby biorące udział w instruktażu.

Szkoleniowcy szczegółowo opisywali walory techniczne bram segmentowych Normstahl, wzory przetłoczeń w panelach, które w dzisiejszych czasach wraz z kolorem stanowią jedną z najważniejszych kwestii dla naszych Klientów. Jako że w naszej siedzibie posiadamy liczne próbki paneli, uczestnicy szkolenia mogli dosłownie poczuć struktury jakie udostępnia nam producent bram.

  Nie obyło się także bez gry z nagrodami. Zadaniem na czas była „szybka wycena bramy”. Osoba, która najszybciej wskazała cenę w wybranej przez szkoleniowca kompilacji posługując się cennikiem producenta, otrzymywała nagrodę. Dodamy, że Panowie prowadzący szkolenie wykazali się pomysłowością i finezją w doborze przykładów, więc nie było łatwo. Tutaj chylimy czoła uczestnikom, ponieważ odznaczyli się ogromnym zaangażowaniem i szybkością działania.

 

Jesteśmy przekonani, że poprowadzimy jeszcze niejedno ciekawe szkolenie, które pomoże osobom z naszej branży w zapoznaniu się z produktami oraz w sprzedaży bram segmentowych.