Napędy do bram z serii PREMIUM w naszej ofercie !!!

Miło nam poinformować Państwa o kolejnej nowości w naszej ofercie, od dzisiejszego dnia oferujemy Państwu napędy do bram ogrodzeniowych segmentu premium renomowanego austriackiego producenta firmy TOUSEK. Wprowadzenie do naszej oferty tych innowacyjnych i doskonale wykonanych napędów daje Państwu możliwość zakupu automatyki najwyższej europejskiej klasy, wyróżniających się spośród innych produktów dostępnych na naszym rynku.

Czym zatem wyróżniają się napędy TOUSEK? Pokrótce opiszę ich najważniejsze cechy. Firma TOUSEK powstała w Austrii 35 lat temu i od początku jej właściciel postawił na wysoką jakość produktów. Trzy lata temu ukazała się pierwsza centrala sterująca z wyświetlaczem pokazującym menu i zachowanie napędu w języku polskim i od tego czasu ta linia produktów jest stale rozwijana i udoskonalana. Dzisiaj duży podświetlany display widoczny przez okienko w obudowie stanowi swego rodzaju wizytówkę tego producenta. Znakomicie ułatwia on użytkownikowi analizę stanu bramy, uzyskanie informacji o statusie osprzętu czy też wyświetlenie komunikatu o konieczności wykonania przeglądu okresowego. Ułatwieniem dla instalatorów jest możliwość zaprogramowania i wykonania upgrade centrali przez komputer, wyświetlanie przez centralę ostatnich zdarzeń i licznika wykonanych cykli pracy. 


Ale sama elektronika to nie wszystko, to tylko jeden z elementów świadczćcych o zaawansowanej technice. Przekładnie napędów zostały wykonane z wielką precyzją z hartowanej stali. W celu zapewnienia większej trwałości przekładnia jest zanurzona w kąpieli olejowej i osadzona w stabilnym korpusie. Napędy posiadają odblokowanie awaryjne wyposażone w metalowy klucz z wkładką patentową, co umożliwia zastosowanie systemu jednego klucza do wszystkich urządzeń w całym domu. Napędy mają funkcję miękkiego startu i stopu przy użyciu maksymalnej zaprogramowanej siły, co jest istotne w momencie startu bramy. 
 

Firma TOUSEK dba o kieszeń użytkownika i ochronę środowiska stosując w niektórych modelach przetwornicę napięcia potrzebującą mniejszej ilości energii niezbędnej do pracy. Dodatkowo można zastosować opcjonalny akumulator służący do uruchomienia napędu w czasie braku prądu.
Siłowniki TOUSEK to urządzenia spełnijące wszystkie obowiązujące normy Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa użytkownika i są oznaczone znakiem CE. Mogą z nimi współpracować urządzenia zabezpieczające takie jak klasyczne fotokomórki jak i bezprzewodowe listwy kontaktowe zabezpieczające krawędzie bramy ogrodzeniowej.

Zapraszamy na polską stronę producenta www.tousek.pl gdzie możecie Państwo sami zaprogramować centralę sterującą i poznać inne ciekawe cechy tych napędów. Zapraszamy do naszej siedziby, gdzie możecie Państwo zobaczyć wybrane modele i uzyskać fachowe doradztwo w kwestii doboru napędu do Państwa bramy. Proponujemy również atrakcyjny rabat na zakupione siłowniki marki TOUSEK, co powinno uatrakcyjnić Państwu naszą ofertę i ułatwić podjęcie decyzji o zakupie.