Kolejny tytuł NICE Złoty Partner 2010

4 marca 2011 w hotelu Windsor Palace w podwarszawskiej Jachrance odbyła się Gala Finałowa drugiej edycji programu Partner Roku Nice 2010, w czasie której 93 najsolidniejszych Partnerów Handlowych odebrało prestiżowe nagrody. Jedną z wyróżnionych tytułem Złotego Partnera firm jest już po raz drugi firma BINGO. Dzięki ciągłemu zaangażowaniu Pracowników i właścicieli firmy w podnoszenie swoich kwalifikacji i umiejętności, a także udoskonalaniu ekspozycji w naszej firmie możemy się cieszyć tym jakże prestiżowym w branży tytułem.
W tym uroczystym wydarzeniu pod tajemniczo brzmiącą nazwą Wieczór Gwiazd i Premier udział wzięło 200 gości - laureatów programu Partner Roku 2010 wraz z osobami towarzyszącymi. Galę poprowadziła dwójka znanych dziennikarzy " Paulina Smaszcz-Kurzajewska oraz Michał Olszański. 

W czasie części oficjalnej Gali wręczono nagrody dla Brązowych, Srebrnych i Złotych Partnerów Nice 2010. Atmosfera rozdania nagród była wyjątkowo podniosła i uroczysta, a chwila odebrania nagrody dla wielu jej laureatów była zwieńczeniem całorocznej pracy i zaangażowania, co często podkreślali w czasie krótkich przemówień na scenie.

 

 

 

Część oficjalną wieczoru uświetnił kilkukrotnie swoim doskonałym występem Piotr Lisiecki - finalista ostatniej edycji programu "Mam Talent". Niebanalny głos, oryginalny repertuar w połączeniu z niespotykaną skromnością i wrażliwością artystyczną porwały serca gości a wschodząca gwiazda po występie została nagrodzona gromką owacją na stojąco! 
Po zakończeniu części oficjalnej na gości czekała zabawa godna ostatniego weekendu karnawału. Godzinny występ gwiazdy wieczoru - zespołu Boney M. " spowodował, że parkiet zapełnił się po brzegi a zabawa trwała nieprzerwanie niemal do białego rana!