Po raz trzeci ZŁOTY PARTNER NICE

9 marca 2012 odbyła się uroczysta Gala Finałowa trzeciej edycji programu Partner Roku Nice 2011, w czasie której 94 najsolidniejszych Partnerów Handlowych Nice odebrało swoje wyróżnienia.

      

Gala odbyła się w hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, który miał już okazję gościć laureatów pierwszej edycji programu. W tym niezwykle uroczystym wydarzeniu udział wzięło 200 gości - laureatów programu Partner Roku 2011 wraz z osobami towarzyszącymi oraz goście specjalni. 


Wieczór poprowadził znany dziennikarz radiowej Trójki " Piotr Baron, w towarzystwie Agnieszki Lisieckiej - Kalickiej. Obecność znakomitej postaci związanej od lat z branżą muzyczną nie była przypadkiem - podczas wieczoru goście mieli okazję poznać szczegóły tegorocznego projektu marketingowego Nice związanego z cyklem koncertów wielkich gwiazd muzyki - The Nice Music Stars. 

W czasie części oficjalnej Gali wręczono nagrody dla Brązowych, Srebrnych i Złotych Partnerów Nice 2011 oraz nagrody specjalne w kategorii Debiut Roku. Atmosfera rozdania nagród była wyjątkowo podniosła i uroczysta, a chwila odebrania nagrody dla wielu jej laureatów była zwieńczeniem całorocznej pracy i zaangażowania, co często podkreślali w czasie krótkich przemówień na scenie. 


Część oficjalną wieczoru uświetnił kilkukrotnie doskonałymi występami zespół Manchester, zaś po zakończeniu części oficjalnej na gości czekała gwiazda, która do samego końca pozostała dla niektórych tajemnica. 
Podczas swojego koncertu Limahl pozwolił naszym gościom cofnąć się wspomnieniami na chwilę do klimatu lat 80-tych, parkiet zapełnił się po brzegi a zabawa trwała nieprzerwanie niemal do białego rana! 

      


Nasze podniebienia również miały się doskonale, a to dzięki zaserwowanym wykwintnym potrawom podawanym przez armię wyszkolonych kelnerów ...

Ten wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci, tym bardziej, że była to ostatnia edycja tego programu. Podkreślić należy, że nasza firma we wszystkich trzech edycjach zdobyła tytuł Złotego Partnera.