Srebrny certyfikat Biała Lista

Miło nam Państwa poinformować, że 17 listopada 2010 we wrocławskim Ratuszu odbyło się wręczenie kolejnych certyfikatów rzetelności Biała Lista. Po raz pierwszy w historii zostały wręczone srebrne certyfikaty firmom, które od początku istnienia programu pozytywnie przechodzą co kwartalną weryfikację. W tym gronie "weteranów" znalazła się również nasza firma uczestnicząca w programie już ponad 4 lata. 

Właściciele firmy odebrali srebrny certyfikat nr 008/10/SR poszerzając tym samym do grono prowadzących swój biznes rzetelnie i odpowiedzialnie, terminowo regulujących swoje należności wobec Pracowników, Dostawców, Urzędu Skarbowego i ZUS. W dzisiejszych jakże trudnych czasach spowolnienia gospodarczego nie jest to łatwe, ale stawiamy sobie za punkt honoru aby być wiarygodnym partnerem dla wszystkich naszych Kontrahentów. Dzięki temu Państwo możecie być pewni, że Wasze zamówienia będą realizowane terminowo, rzetelnie i zgodnie z podpisaną umową. 

Widząc jak wiele firm pojawia się i znika bardzo dbamy o to, by obsługiwać naszych Klientów dzisiaj i za kilka, kilkanaście lat.
Po uroczystości wręczenia certyfikatów przez prezesa Wrocławskiej Izby Gospodarczej Marka Pielichowskiego mieliśmy okazję obejrzeć przygotowaną specjalnie na tą okazję część artystyczną, a potem w kuluarach prowadzić rozmowy delektując się wykwintnymi daniami.