Drzwi aluminiowe CREO firmy Wiśniowski

    Drzwi aluminiowe CREO posiadamy w ofercie już długo. Jednak dopiero teraz zauważamy wśród Klientów coraz większe zainteresowanie tym produktem. Świat się zmienia, standardy i jakość wykonania są bardziej rozchwytywane niż 20 lat temu.

 

    Firma Wiśniowski produkuje aluminiowe drzwi zewnętrzne linii CREO. Drzwi nadające się do domów ciepłych i pasywnych oraz współczesno-designerskich posesji. Dzięki wypełnieniu skrzydła i wysokiej jakości profilom aluminiowym zapewniają bardzo dobrą izolacyjność termiczną. Ich współczynnik wynosi od Ud=0,8 W/m2K (dla drzwi z panelem pełnym). Skrzydło drzwi od zewnątrz i wewnątrz pokrywają najwyższej jakości blachy aluminiowe, a ich powierzchnia zlicowana jest z powierzchnią ościeżnicy, co finalnie tworzy spójną i bardzo elegancką konstrukcję.

    Dzięki innowacyjności wykonania drzwi CREO, producent zapewnia nas o wyjątkowej stabilności i odporności na odkształcenia aluminium. Wszelkie rozwiązania konstrukcyjne oraz bogate wyposażenie, które firma Wiśniowski traktuje jako standard zapewniają trwałość i co najważniejsze- bezpieczeństwo.

    CREO to kolekcja wzorów eleganckich, nawiązujących do architektury współczesnej oraz dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klienta. Drzwi te są świetnym połączeniem dobrego stylu, jakości wykonania oraz parametrów technicznych. CREO można wyposażyć w wiele dodatków w zależności od preferencji. Producent proponuje naświetla boczne, górne z różnymi szybami dopasowanymi do aranżacji domu. CREO posiadają bogaty wybór modeli i długości pochwytów, które niewątpliwie stanowią duży atut estetyczny dla skrzydła drzwi. Ponadto producent udostępnił możliwość wykonania drzwi wg indywidualnego projektu Klienta. Dzięki temu mamy możliwość wykonania specjalnych frezów, stalowych wstawek, oklein drewnopodobnych, przesunięć i wydłużeń pochwytów na całe skrzydło drzwi. Dzięki tym zabiegom drzwi CREO stają się nieprzeciętnym, indywidualnym elementem elewacji.

 

Dane techniczne CREO

 

1. Skrzydło drzwi o grubości 77 mm z panelem obustronnie nakładkowym

2. Rama skrzydła i ościeżnica z kształtowników aluminiowych czterokomorowych, z przegrodą termiczną

3. Pięć rodzajów klamek w standardzie, do wyboru

4. Zamek trzypunktowy automatyczny z funkcją dzienną w standardzie, opcjonalnie dostępne zamki elektryczne

5. Aplikacje ze stali nierdzewnej w standardzie, opcjonalnie w kolorach mat struktura i drewnopodobnych

6. Uchwyty ze stali nierdzewnej

7. Próg z przegrodą termiczną i profilem podprogowym o wys. 30 mm w standardzie

8. Szyby trzykomorowe obustronnie bezpieczne o grubości 77 mm U=0,6 W/m2K z ciepłą ramką w standardzie

9. Zawiasy rolkowe w standardzie lub opcjonalnie ukryte regulowane w 3 płaszczyznach

10. Wkładka atestowana antywłamaniowa z pięcioma kluczami w standardzie

11. Bolce antywyważeniowe (opcja dodatkowa)

12. Frezowania dopasowane wysokością do przetłoczeń w bramie segmentowej

13. Elektroniczny wizjer drzwiowy z dzwonkiem (opcja dodatkowa)

14. Systemy kontroli dostępu (opcja dodatkowa)

15. Samozamykacz ukryty w skrzydle drzwi (opcja dodatkowa)

16. Kopniak ze stali nierdzewnej montowany opcjonalnie w dolnej części panela

 

Zapraszamy do zapoznania się ze wzornictwem drzwi CREO na naszej stronie internetowej oraz do oglądania drzwi osobiście w naszym salonie Bingo. Na ekspozycji posiadamy zamontowany wzór 323 w kolorze modern graphite. 

W celu uzyskania informacji szczegółowych na temat drzwi prosimy o kontakt z dowolnym doradcą naszej firmy.