O FIRMIE

Jesteśmy rodzinną firmą z Wrocławia, która od prawie 20 lat z sukcesem odpowiada na potrzeby Klientów, oferując produkty wyróżniające się jakością – trwałe, innowacyjne, gwarantujące komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania.

 

 

JAKOŚĆ BEZ KOMPROMISÓW

Od 1998 roku wytrwale realizujemy nasze aspiracje i cele, którym jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji regionalnego lidera branży bram, drzwi i ogrodzeń. Naszą kadrę tworzą ludzie łączący pasję i nowatorskie wizje, a ich wiedza i kompetencje kreują naszą wiarygodność i siłę przedsiębiorstwa. Naszym celem jest dostarczanie najbardziej wartościowych produktów na rynku, które będą służyć niezawodnie przez lata. Dlatego wśród naszej oferty znajdują się wyłącznie towary starannie przez nas wyselekcjonowane, które spełniają oczekiwania nasze i naszych Klientów. Dzięki temu zawsze możemy zagwarantować to, co najlepsze - produkty z najwyższej półki.

INNOWACYJNOŚĆ I KOMFORT W STANDARDZIE

Nowoczesne rozwiązania i innowacyjna technologia w połączeniu z prostotą i wygodą użytkowania, których zadaniem jest ułatwianie codziennego życia nie jest luksusem, a standardem naszych produktów. 

  

PASJA

Praca jest dla nas wyzwaniem, które mobilizuje do większej kreatywności i zaangażowania w tworzeniu nowych standardów w branży. Znamy rynek, śledzimy kierunki jego rozwoju i śmiało wdrażamy najnowsze trendy. Jednocześnie oferujemy wysoką jakość i innowacyjne produkty, jak również doskonałe doradztwo i wsparcie techniczne.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Największy wybór produktów wysokiej jakości jaki proponujemy oraz możliwość wykonania nietypowych projektów na zamówienie sprawia, że sprostamy nawet największym wymaganiom i każdy znajdzie u nas to, czego szuka. Jako jedyni dajemy także unikalną możliwość obejrzenia produktów w naszej siedzibie w specjalnie zaprojektowanej do tego celu nowoczesnej, przestronnej i najlepiej wyposażonej w regionie ekspozycji produktów, co pozwoli na kompleksowe zapoznanie się z ofertą.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nasze wartości to odpowiedzialność i uczciwość, które decydują o trwałości firmy i zaufaniu ze strony Klientów i Partnerów. Rzetelność w biznesie, stabilna pozycja rynkowa i solidne zaplecze serwisowe daje naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność dobrego wyboru.

KLIENCI

Wierzymy, że najważniejszym ogniwem naszej firmy są nasi Klienci. Dlatego z wielką starannością dbamy o to, by zapewniać ponadprzeciętną obsługę, która wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Wszystko co robimy ma na celu satysfakcję naszych Klientów i zadowolenie z naszych produktów i usług. O tym, że nam się to udaje, świadczą liczne referencje od zadowolonych Klientów i fakt, że nasi Klienci polecają nas swoim znajomym.

ZAŁOGA

To nasi Pracownicy stanowią największą wartość firmy. Są to ludzie z wieloletnim stażem w naszej firmie, ogromną wiedzą fachową i nie mniejszym zaangażowaniem w wykonywanie codziennych obowiązków. Bez nich nigdy nie udałoby się nam ciągle podwyższać poprzeczki kolegom z konkurencji i osiągnąć pozycji lidera.

ZAUFANIE

Mamy świadomość, że wszyscy przedstawiają siebie w najlepszym świetle. Dlatego nie boimy się wyzwania i konfrontacji z konkurencją. Kliencie sprawdź nas, zaufaj a my zrobimy wszystko co w naszej mocy aby Twoje zaufanie zostało z nami na zawsze.

GWARANCJA

Jesteśmy świadomi podjętego wyzwania oraz złożonych powyżej deklaracji. Dokładamy wszelkich starań aby dotrzymać naszych obietnic dlatego z pełnym zaangażowaniem własnego kapitału i codziennej pracy gwarantujemy naszym Klientom i Partnerom że będziemy się dla Was ciągle rozwijać, tak jak robimy to od 1998 roku.

Decydując się na współpracę z naszą firmą BINGO wybierasz wiarygodnego i zaufanego partnera biznesowego, który będzie służyć kompleksową pomocą od wyboru najlepszego produktu po jego montaż. Wybierasz też produkty, który będą gwarantować Ci spokój na następne kilka lat. Czy może być coś lepszego?

Sprawdź naszą ofertę  i odwiedź naszą siedzibę. Przekonaj się, co możemy dla Ciebie zrobić.