Otwarcie nowej siedziby

21 luty 2014 roku to dla nas szczególnie ważna data. W ten pogodny zimowy wieczór na ul. Rakową 16 we Wrocławiu przyjechali nasi Pracownicy z rodzinami, nasi wieloletni Klienci i Dostawcy oraz Przyjaciele. Okazją do tego miłego spotkania było uroczyste otwarcie nowej siedziby naszej firmy.

    

Krótkie przywitanie gości, słodki poczęstunek, parę słów z historii naszej firmy oraz prezentacja naszej drużyny – czyli Pracowników naszej firmy to początek spotkania. Wielu z nas cofnęło się pamięcią kilka, a niektórzy nawet kilkanaście lat wstecz, kiedy to powstała kilkuosobowa firma zajmująca się tym, co robimy też i dzisiaj, ale z zapleczem w postaci niewielkiego warsztatu i biura , z niewielką wiedzą teoretyczną i ogromnym zapałem do pracy i zdobywania doświadczenia.

Na szczęście część oficjalna nikogo nie uśpiła i po kilkunastu minutach nastąpił najważniejszy moment wieczoru – symboliczne przecięcie wstęgi otwierającej naszą nową siedzibę. Zaproszeni goście mieli okazję jako pierwsi zapoznać się z naszą ekspozycją produktową, przetestować jej działanie oraz zadać mnóstwo pytań dotyczących między innymi zaawansowanych rozwiązań technicznych i użytkowych naszego budynku. Po tej części spotkania w paru zdaniach opowiedzieliśmy o naszych planach na najbliższe lata, po czym wszyscy udaliśmy się na uroczystą kolację.

    

Po przyjeździe do sali bankietowej mogliśmy do woli oddać się smakowaniu przygotowanych specjalnie na tą uroczystość potraw, drinków serwowanych przez zawodowego barmana oraz bawić przy dźwiękach muzyki. Był też czas na rozmowy w kuluarach oraz miłe wspomnienia z przepracowanych wspólnie lat.

    

Jak się bawiliśmy ? Spytajcie naszych Gości …