Rekomendowany Salon Stolarki

Podczas V Konwentu Stolarki, który odbywał się w dniach 29-30 sierpnia 204 w Zegrzu spotkało nas kolejne ważne wyróżnienie, po pozytywnej weryfikacji naszej firmy zostaliśmy włączeni do grona najlepszych salonów stolarki w Polsce.

Często bronimy się przed wizytą w salonie, bronimy się przed wnikliwą analizą swoich potrzeb i możliwości, bronimy się przed wizją lokalną w punkcie sprzedaży, a to błąd! Już wkrótce zacznie obowiązywać ustawa konsumencka, który praktycznie wyeliminuje podpisywanie umów  sprzedaży i montażu stolarki na odległość, np. w internecie, również poza miejscem-siedzibą sprzedawcy, np. na budowie. W takich przypadkach klienci będą mieli nawet 14 dni do rozwiązania umowy i zwrotu pieniędzy.
To może także dotyczyć branży stolarki, a więc sprzedaży i montażu okien, drzwi czy bram garażowych trzeba będzie kupować w salonach sprzedaży stolarki. Warto więc poświęcić czas, dużo czasu, żeby przemyśleć swoje decyzje, żeby znaleźć optymalne a może najlepsze rozwiązania, żeby w końcu odwiedzić z prawdziwego zdarzenia salon stolarki. A wszystko po to, że zasięgnąć wielu opinii, żeby sprawdzić konkurencyjne produkty, żeby porozmawiać z profesjonalistami i podjąć właściwą decyzję zakupową.

Z tego też powodu cieszy docenienie starań jakie czyni nasza firma, aby być bardziej wiarygodnym i rzetelnym Partnerem, aby nie sprzedawać na zasadzie pokazania zdjęcia z prospektu lecz poprzez prezentację w pełni działającego i wyposażonego produktu. Zapraszamy naszych Klientów do skorzystania z tej formy zapoznania się z produktem i podejmowania decyzji zakupowych w oparciu o pełną, rzetelną analizę oraz fachowe doradztwo.