Serwis

Rodzaj zlecenia *
Imię i Nazwisko lub nazwa firmy *
Ulica i nr domu *
Kod pocztowy *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Numer serwisowy
Typ urządzenia zgłaszanego do naprawy *

Miejsce instalacji urządzenia inne niż adres osoby zgłaszającej

Zaznacz jeśli
TAK
Osoba kontaktowa *
Adres *
Telefon kontaktowy *
Zamieść szczegółowy opis awarii
Zdjęcia
Przeciągnij i upuść pliki w to miejsce Przeglądaj pliki
Faktura *
NIP *
0 (Maks. 10 Znaków)
Zgoda na otrzymanie faktury drogą elektroniczną
Wyrażam zgodę na wysłanie faktury VAT w formie elektronicznej na adres:
E-mail (faktura) *
Dane osobowe *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bingo wyłącznie dla celów realizacji powyższej usługi serwisowej. 

Cennik *

Zapoznałem/łam się z cennikiem usług serwisowych i akceptuję koszty pogwarancyjnej obsługi serwisowej

Regulamin *

Zapoznałem/łam się z regulaminem usług serwisowych i akceptuję warunki realizacji usługi serwisowej

Wszyscy wiemy jak ważne dla bezpieczeństwa i komfortu użytkowania jest prawidłowe działanie bram i automatyki w Państwa domu czy firmie. Każde z urządzeń ma skutecznie spełniać swoje zadanie. Aby było to możliwe należy okresowo sprawdzać stan mechanizmu pamiętając, że każda brama, szlaban czy automat wymaga okresowej konserwacji i regulacji zapewniających żywotność i bezawaryjną pracę. Niektórzy producenci umożliwiają wydłużenie oferowanego okresu gwarancji na sprzęt przy wykonywaniu przeglądów przez autoryzowanego Partnera serwisowego. Chcemy towarzyszyć naszym Klientom na każdym kroku świadcząc usługi w zakresie napraw i konserwacji posiadanych przez Państwa bram garażowych, szlabanów i automatyki różnych marek.

Mamy autoryzacje serwisowe wszystkich najważniejszych producentów bram i automatyki. Nasze umiejętności jak i wyposażenie serwisu są stale weryfikowane, a nasi Pracownicy mają możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i wiedzy technicznej poprzez regularne szkolenia. Tym samym wykonywane przez nas usługi serwisowe są na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

Wykonujemy rocznie ponad tysiąc zleceń serwisowych, zarówno tych drobnych dotyczących wymiany baterii czy obudowy pilota, jak i kompleksowych modernizacji czy remontów. Ta ilość pozwala na stałe doskonalenie umiejętności naszych Pracowników. W przypadku poważniejszych awarii nie proponujemy od razu wymiany urządzenia na nowe, a wysyłamy do serwisu Producenta celem ustalenia zakresu i opłacalności naprawy. Dopiero po rzetelnym przedstawieniu Klientowi kosztorysu podejmuje on końcową decyzję.

Chcemy działać przez wiele lat, dlatego stale inwestujemy w ludzi, w ich wiedzę i umiejętności, w sprzęt jakim pracują, samochody, którymi do Państwa przyjeżdżają. Nasze działania są długofalowe i zakładają, że przez naszą staranną pracę będziemy zdobywać nowych Klientów. Jeżeli chcesz powierzyć nam stałą opiekę proponujemy podpisanie umowy serwisowej.

Co zapewnia umowa serwisowa ?

  • zmniejsza ryzyko awarii
  • dopilnowanie przez serwis terminów konserwacji
  • możliwość wydłużenia gwarancji niektórych producentów
  • pierwszeństwo w realizacji napraw i konserwacji
  • przedłuża żywotność bram i automatyki
  • sprawdzenie działania elementów bezpieczeństwa
  • wyszczególnienie i wycenę napraw które należy przeprowadzić oraz części wymagających wymiany
  • gwarantuje współpracę z profesjonalnym autoryzowanym serwisem

Ponadto świadczymy usługi związane z modernizacją użytkowanych przez Państwa urządzeń, starając się dopasować do indywidualnych oczekiwań Klienta. Przykładem może być zamontowanie napędu elektrycznego do bramy dotychczas używanej jako ręczna, zastosowania sterowania za pomocą zabezpieczonej drogi radiowej, pętli indukcyjnej lub bezprzewodowego systemu otwierania za pomocą telefonu GSM przez uprawnionego użytkownika.

Aby zlecić naprawę proszę wypełnić formularz kontaktowy znajdujący na górze strony. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Szukaj